hDolar 7,4345%1.06
hEuro 8,9914%1.06
hBitcoin 352867%-4.10646
aİmsak Vakti 02:00
İstanbul 12°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Misli.com 2. Lig’de 25. hafta programı

Misli.com 2. Lig’de 25. hafta programı
0

BEĞENDİM

mislicom 2 ligde 25 hafta programi 0 quPIedgr - Misli.com 2. Lig'de 25. hafta programı

Futbolda Misli.com 2. Lig’de 25. hafta maçları 24 Şubat Çarşamba günü yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran Beyaz ve Kırmızı Küme’de tamamı yarın oynanacak maçların programı şöyle:

– Beyaz Küme

13.00 Ergene Velimeşespor-Manisa (Mustafa Kemal Atatürk)

13.00 Niğde Anadolu-Çorum (Niğde 5 Şubat)

13.00 İnegölspor-Kocaelispor (İnegöl İlçe)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Şanlıurfaspor (Ortahisar Yavuz Selim)

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Uşakspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Zonduldak Kömürspor (Diyarbakır)

13.00 Sancaktepe-Gümüşhanespor (15 Temmuz)

13.00 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor)

– Kırmızı Küme

12.00 Van-Karacabey Belediyespor (Van Atatürk)

13.00 Kırklarelispor-Bodrumspor (Kırklareli Atatürk)

13.00 Tarsus Egzersiz Yurdu-Kırşehir Belediyespor (Tarsus İlçe)

13.00 Eyüpspor-Mamak (Eyüp)

13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pendikspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.00 Kardemir Karabükspor-Sivas Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 GMG Kastamonuspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Gazi)

13.00 Etimesgut Belediyespor-Bayburt Özel Yönetim (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.00 Turgutluspor-Serik Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Pazarspor-Sakaryaspor (Pazar İlçe)

  DeAndre Yedlin: "Çok mutluyum"
    YORUMLAR

    s

    En az 10 karakter gerekli

    Sıradaki haber:

    Fuat Çapa’dan Türk futbolu için acı reçete

    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.